+ 48 600 124 286, + 48 607 875 713        fabrykaslubna@interia.pl

Jesteś tutaj: REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO
WWW.FABRYKA-SLUBNA.PL

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. WŁAŚCICIELEM SKLEPU INTERNETOWEGO ZAREJESTROWANEGO POD DOMENĄ HTTPS://WWW.FABRYKA-SLUBNA.PL JEST ALDONA WAKALSKA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ POD NAZWĄ: FIRMA FABRYKA ŚLUBNA Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNICY PRZY UL. KOSYNIERÓW 11, 66-008 ŚWIDNICA, NA PODSTAWIE WPISU DO CENTRALNEJ EWIDENCJI I INFORMACJI O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, POD NUMEREM NIP: 926-162-18-46, REGON: 080263289, E-MAIL: FABRYKASLUBNA@INTERIA.PL, TELEFON + 48 600 124 286, + 48 607 875 713, DALEJ ZWANEGO „SPRZEDAWCĄ”.
1.2. STRONĄ DOKONUJĄCĄ ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM WWW.E-BUTIKBAW24.PL, ZWANĄ DALEJ „KLIENTEM”, MOŻE BYĆ WYŁĄCZNIE PEŁNOLETNIA OSOBA FIZYCZNA LUB OSOBA PRAWNA.
1.3. REGULAMIN OKREŚLA ZASADY ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM DZIAŁAJĄCYM POD ADRESEM WWW.FABRYKA-SLUBNA.PL ORAZ WSZELKIE INNE INFORMACJE PORZĄDKOWE.
1.4. KORZYSTANIE ZE SKLEPU INTERNETOWEGO OZNACZA AKCEPTACJĘ PRZEZ KLIENTA NINIEJSZEGO REGULAMINU W CAŁOŚCI.
1.5. NIEZNAJOMOŚĆ REGULAMINU NIE ZWALNIA KLIENTA Z ZAWARTYCH W NIM ZASAD.
1.6. SPRZEDAJĄCY PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWĄ W ZAKRESIE SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

§ 2 PRZEDMIOT TRANSAKCJI

2.1. PRZEDMIOTEM TRANSAKCJI JEST SPRZEDAŻ TOWARÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W OFERCIE PRZEDSTAWIONEJ NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.FABRYKA-SLUBNA.PL
2.2. PODANE PRZEZ SPRZEDAWCĘ CENY TOWARÓW WYRAŻONE SĄ W POLSKICH ZŁOTYCH I SĄ CENAMI BRUTTO.
2.3. CENY TOWARÓW NIE ZAWIERAJĄ KOSZTÓW DOSTAWY.

§ 3 SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

3.1. ZAWARCIE UMOWY SPRZEDAŻY MIĘDZY KUPUJĄCYM A SPRZEDAWCĄ NASTĘPUJE PO UPRZEDNIM ZŁOŻENIU PRZEZ KUPUJĄCEGO ZAMÓWIENIA ZA POMOCĄ FORMULARZA ZAMÓWIEŃ W SKLEPIE INTERNETOWYM ORAZ DOSTARCZENIU PRZEZ KUPUJĄCEGO DANYCH ( ZGODNIE Z PROCEDURĄ ZAMAWIANIA ) NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI UMOWY.
3.2. ZAMÓWIENIE NA STRONIE E-SKLEPU MOŻNA SKŁADAĆ BEZ KONIECZNOŚCI ZAKŁADANIA LUB DOKONUJĄC REJESTRACJI POPRZEZ WYPEŁNIENIE FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.
3.3. KAŻDE ZŁOŻONE ZAMÓWIENIE OTRZYMUJE SWÓJ NUMER
3.4. MINIMALNA WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA JEST OKREŚLONA NA STRONIE PRZEDMIOTU.
3.5. PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA KUPUJĄCY JEST ZOBOWIĄZANY DO PODANIA PRAWIDŁOWYCH DANYCH KONTAKTOWYCH I OSOBOWYCH.
3.6. KUPUJĄCY MA MOŻLIWOŚĆ PRZED DOKONANIEM ZAKUPU ZAPOZNANIA SIĘ Z UDOSTĘPNIONYMI NA STRONIE SKLEPU FOTOGRAFIAMI TOWARÓW ORAZ ICH OPISAMI.

§ 4 REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

4.1. ROZPOCZĘCIE REALIZACJI ZAMÓWIENIA NASTĄPI PO ZŁOŻENIU PRAWIDŁOWEGO ZAMÓWIENIA WRAZ Z PRZESŁANIEM NIEZBĘDNYCH DANYCH ORAZ ZAKSIĘGOWANIU PŁATNOŚCI ZA ZAKUPIONY TOWAR.
4.2. ZAMÓWIENIA, KTÓRE NIE ZOSTANĄ OPŁACONE W CIĄGU 7 DNI ZOSTANĄ ANULOWANE.
4.3. PRZED DRUKIEM KLIENT OTRZYMUJE NA ADRES E-MAIL PROJEKT GRAFICZNY W POSTACI PLIKU PDF ( NIE DOTYCZY ZAKUPU PRÓBEK ).
4.4. PROJEKTY WYSYŁANE SĄ W CIĄGU 1-2 DNI ROBOCZYCH OD ZŁOŻENIA I OPŁACENIA ZAMÓWIENIA.
4.5. DO JEDNEGO ZAMÓWIENIA PRZESYŁANY JEST JEDEN PROJEKT WLICZONY W CENĘ, W PRZYPADKU KILKU RÓŻNYCH WARIANTÓW NP. ZAPROSZEŃ OPŁATA ZA KAŻDY DODATKOWY PROJEKT WYNOSI 15 ZŁ.
4.6. PO ZATWIERDZENIU PROJEKTU PRZEZ KLIENTA ZAMÓWIENIE ZOSTAJE SKIEROWANE DO DRUKU I WPROWADZANIE JAKICHKOLWIEK ZMIAN NIE JEST JUŻ MOŻLIWE.
4.7. SPRZEDAWCA NIE INGERUJE W INFORMACJE PODANE PRZEZ KUPUJĄCEGO NA POTRZEBY REALIZACJI ZAMÓWIENIA TJ. NIE POPRAWIA BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH, GRAMATYCZNYCH, DANYCH, ITP.
4.8. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA PRÓBEK TOWARÓW. PRÓBKI ZAWIERAJĄ PRZYKŁADOWE TEKSTY I WIERSZE, DO PRÓBEK NIE WYKONUJEMY PROJEKTÓW.

§ 5 TERMIN REALIZACJI

5.1. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA WYNOSI DO 7 DNI ROBOCZYCH I LICZONY JEST OD OSTATECZNEGO ZATWIERDZENIA PROJEKTU PRZEZ KLIENTA.
5.2. W SZCZEGÓLNYCH PRZYPADKACH TERMIN TEN MOŻE SIĘ WYDŁUŻYĆ, O CZYM KLIENT ZOSTANIE POINFORMOWANY.
5.3. REALIZACJA ZAMÓWIENIA ODBYWA SIĘ W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU.
5.4. ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W DNI WOLNE OD PRACY TRAKTOWANE SĄ JAK ZŁOŻONE W PIERWSZYM DNIU ROBOCZYM NASTĘPUJĄCYM PO DNIU ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA.
5.5. DO TERMINU REALIZACJI NIE ZALICZA SIĘ CZASU DORĘCZENIA PRZESYŁKI PRZEZ PRZEWOŹNIKA.

§ 6 METODY PŁATNOŚCI

6.1. KLIENT PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA MA MOŻLIWOŚĆ WYBORU FORMY PŁATNOŚCI:
- PRZELEWY24 PayPro SA ( EKSPRESOWE I BEZPIECZNE PŁATNOŚCI ON-LINE).
- PRZELEW TRADYCYJNY NA NASZE KONTO FIRMOWE:
PKO BP SA
75102054600000510200713131
FIRMA: FABRYKA ŚLUBNA
ALDONA WAKALSKA
UL. KOSYNIERÓW 11
66-008 ŚWIDNICA
W TYTULE: NUMER ZAMÓWIENIA LUB IMIĘ I NAZWISKO
6.2. ZA ZAKUPIONY TOWAR KLIENT PŁACI DOKONUJĄC PRZELEWU W WYSOKOŚCI WARTOŚCI ZAMÓWIENIA: KOSZT TOWARU + KOSZTY WYSYŁKI.
6.3. ZAMÓWIENIA, KTÓRE NIE ZOSTANĄ OPŁACONE W CIĄGU 7 DNI ZOSTANĄ ANULOWANE.

§ 7 DOSTAWA

7.1. KOSZT WYSYŁKI POKRYWA KUPUJĄCY.
7.2. WYSYŁKI REALIZUJEMY ZA POŚREDNICTWEM FIRMY KURIERSKIEJ DHL NA TERENIE CAŁEGO KRAJU PACZKA KURIER DHL - 14,99 ZŁ.
7.3. W PRZYPADKU ZAKUPU PRÓBEK SĄ DWIE OPCJE WYSYŁKI:
- LIST POLECONY PRIORYTETOWY - 9 ZŁ
- LUB KURIER DHL - 14,99 ZŁ
7.4. ZAKUPY POWYŻEJ 500 ZŁ - DARMOWA WYSYŁKA !
7.5. DARMOWA WYSYŁKA DOTYCZY TYLKO ZAMÓWIEŃ NA TERENIE POLSKI.
7.6. BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ ZAKUPIONYCH TOWARÓW OPŁATA ZA PRZESYŁKĘ POBIERANA JEST TYLKO RAZ - KURIER DHL 14,99 ZŁ.
7.7. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI ZA GRANICĘ, KOSZT USTALANY INDYWIDUALNIE WG KRAJU DOSTAWY.
7.8. DOWÓD ZAKUPU ( PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURA VAT ZE STAWKĄ ZW ) JEST DOŁĄCZANY DO PRZESYŁKI.
7.9. WSZYSTKIE PACZKI WYSYŁANE FIRMĄ KURIERSKĄ SĄ STANDARDOWO UBEZPIECZONE.
7.10. PRZED ODBIOREM PACZKI NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ, CZY NIE NOSI ONA ŚLADÓW WSKAZUJĄCYCH NA JEJ USZKODZENIE LUB OTWARCIE. KLIENT MA PRAWO DO SPRAWDZENIA ZAWARTOŚCI PACZKI W OBECNOŚCI KURIERA PO PODPISANIU LISTU PRZEWOZOWEGO. W PRZYPADKU MECHANICZNEGO USZKODZENIA TOWARU NALEŻY SPISAĆ PROTOKOŁU SZKODY, KTÓRY BĘDZIE PODSTAWĄ DO EWENTUALNYCH REKLAMACJI.
7.11. NIE ODPOWIADAMY ZA OPÓŹNIENIA W DOSTAWIE SPOWODOWANE NIEWYWIĄZYWANIEM SIĘ PRZEZ FIRMY KURIERSKIE Z UMÓW OBSŁUGI PRZEWOZOWEJ I POCZTOWEJ.

§ 8 REKLAMACJE

8.1. PO OTRZYMANIU PACZKI KUPUJĄCY ZOBOWIĄZANY JEST SPRAWDZIĆ ZGODNOŚĆ PRZESYŁKI ZE ZŁOŻONYM ZAMÓWIENIEM.
8.2. JEŻELI ZACHODZI OBAWA ODNOŚNIE STANU ZAWARTOŚCI PRZESYŁKI LUB OPAKOWANIE PRZESYŁKI JEST ZNISZCZONE LUB USZKODZONE, NALEŻY W MIEJSCU ODBIORU W OBECNOŚCI KURIERA SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ SZKODY - KTÓRY BĘDZIE STANOWIŁ PODSTAWĘ DO ZŁOŻENIA REKLAMACJI W FIRME KURIERSKIEJ. TYLKO Z TAKIM PROTOKOŁEM PODPISANYM PRZEZ KURIERA BĘDĄ ROZPATRYWANE REKLAMACJE DOTYCZĄCE USZKODZENIA TOWARU. ODBIÓR PRZESYŁKI BEZ SPORZĄDZENIA PROTOKOŁU OZNACZA BRAK ZASTRZEŻEŃ DOTYCZĄCYCH TRANSPORTU.
8.3. PODSTAWĄ DO REKLAMACJI Z WINY SPRZEDAJĄCEGO MOGĄ BYĆ JEDYNIE WADY TECHNICZNE POWSTAŁE PRZY WYKONYWANIU PRODUKTU LUB RÓŻNICE POMIĘDZY MODELEM, CZY ILOŚCIĄ ZAMAWIANEGO TOWARU, A ZAWARTOŚCIĄ PRZESYŁKI.
8.4. REKLAMACJE DOTYCZĄCE BŁĘDÓW W TEKŚCIE ZAPROSZEŃ/DODATKÓW MOGĄ ZOSTAĆ UWZGLĘDNIONE JEDYNIE W PRZYPADKU GDY WYDRUKOWANA WERSJA RÓŻNI SIĘ OD ZAAKCEPTOWANEGO PRZEZ KLIENTA PROJEKTU. W INNYCH PRZYPADKACH REKLAMACJA NIE BĘDZIE UWZGLĘDNIONA.
8.5. RÓŻNICE KOLORYSTYCZNE POMIĘDZY PROJEKTEM ( OGLĄDANYM NA MONITORZE ) A GOTOWYM WYDRUKIEM, JAKIE MOGĄ WYSTĄPIĆ, WYNIKAJĄ Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH ( RÓŻNICE MIĘDZY ODWZOROWANIEM RGB A DRUKIEM CMYK, INDYWIDUALNE USTAWIENIA MONITORÓW ) I NIE MOGĄ BYĆ PRZEDMIOTEM REKLAMACJI.
8.6. SPRZEDAJĄCY ODMÓWI UWZGLĘDNIENIA REKLAMACJI, GDY DOTYCZY ONA CECH, KTÓRE SĄ ZGODNE Z OPISEM, Z KTÓRYM KUPUJĄCY MIAŁ MOŻLIWOŚĆ ZAPOZNAĆ SIĘ PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA ( NP. GRAMATURA PAPIERU, ROZMIAR, KOLORYSTYKA ).
8.7. EWENTUALNE ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE ZAWIERAJĄCE DOKŁADNY OPIS POWODU REKLAMACJI PROSIMY PRZESŁAĆ NA NASZ ADRES EMIAL: FABRYKASLUBNA@INTERIA.PL W TERMINIE 7 DNI, LICZĄC OD DATY OTRZYMANIA PRZESYŁKI. REKLAMACJE ROZPATRUJEMY W PRZECIĄGU 14 DNI ROBOCZYCH.
8.8. NIE PRZYJMUJEMY ŻADNYCH PRZESYŁEK WYSŁANYCH ZA POBRANIEM ORAZ WYSYŁANYCH NA WŁASNĄ RĘKĘ BEZ WCZEŚNIEJSZEGO KONTAKTU.
8.9.POSZCZEGÓLNE RĘCZNIE WYKONYWANE ZAPROSZENIA I DODATKI MOGĄ SIĘ OD SIEBIE NIEZNACZNIE RÓŻNIĆ I NIE MOGĄ BYĆ PRZEDMIOTEM REKLAMACJI.

§ 9 ODSTĄPIENIE OD UMOWY

9.1. WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY WYKONYWANIE SĄ NA ZAMÓWIENIE I WEDŁUG INDYWIDUALNYCH PARAMETRÓW WSKAZANYCH PRZEZ KLIENTA W ZAMÓWIENIU. ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 30 MAJA 2014 R. O PRAWACH KONSUMENTA DZ.U.2014 POZ. 827 ZE ZM., PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE 14 DNI NIE OBEJMUJE UMOWY W KTÓREJ PRZEDMIOTEM ŚWIADCZENIA JEST PRODUKT NIEPREFABRYKOWANY, WYPRODUKOWANY WEDŁUG SPECYFIKACJI KONSUMENTA LUB SŁUŻĄCY ZASPOKOJENIU JEGO POTRZEB.
9.2. NABYTE W NASZYM SKLEPIE PRODUKTY SĄ PERSONALIZOWANE I WYKONYWANE NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE I NIE NADAJĄ SIĘ DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY - W ZWIĄZKU Z TYM ZWROTÓW NIE PRZYJMUJEMY.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

1. KLIENT OŚWIADCZA, ŻE ZAPOZNAŁ SIĘ Z NINIEJSZYM REGULAMINEM, AKCEPTUJE JEGO POSTANOWIENIA I ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO JEGO PRZESTRZEGANIA.
2. W SPRAWACH NIEUREGULOWANYCH NINIEJSZYM REGULAMINEM ZASTOSOWANIE BĘDĄ MIAŁY OGÓLNIE OBOWIĄZUJĄCE PRZEPISY PRAWA, W TYM W SZCZEGÓLNOŚCI PRZEPISY KODEKSU CYWILNEGO ORAZ USTAWY Z DNIA 18 LIPCA 2002 ROKU O ŚWIADCZENIU USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.
3. SPRZEDAJĄCY ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIAN W REGULAMINIE.
4. ZAWARTOŚĆ STRONY W TYM ZDJECIA PRODUKTÓW, TREŚCI, WZORY SĄ CHRONIONE PRAWAMI AUTORSKIMI. ZABRANIA SIĘ WYKORZYSTYWANIA JAKICHKOLWIEK MATERIAŁÓW PUBLIKOWANYCH NA STRONIE INTERNETOWEJ SKLEPU BEZ PISEMNEJ ZGODY SPRZEDAWCY.

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW !

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl